tirsdag 27. desember 2011

Fredelig romjul og tolixvinner

Romjul.

Ordet smaker marsipan, brettspill, skitur og fine filmer på skjermen. I år er skøyter og akebrett byttet med sykkel og strandtur, med tiden fylles som alltid med ro, oldefars riskrem på 2.dags juleselskap, alt for mye godteri og en deilig følelse av at det kommer til å bli et herlig nytt år.

Vi sender en varm hilsen til alle som er rammet av uvær. For en storm!


Den heldige vinneren av Tolixen fra MILLA BOUTIQUE er.....

I COUNT MY BLESSINGS INSTEAD OF SHEEPS

kan jeg si.... ørlite misunnelig, hihi! God romjul alle sammen!

5 kommentarer:

  1. Grattis til heldig vinner

    SvarSlett
  2. er sjalu jeg og ;)
    fortsatt god romjul!!

    SvarSlett
  3. gratulera til den fine vinnaren! :)

    og god romjul til dykk nib-jenter,
    nydeleg foto

    -klem

    SvarSlett
  4. Gratulere til alle de heldige vinnerne gjennom hele desember.
    Dere har hatt noen utrolig flotte premier. Ønsker dere en fin romjul, kos dere og nyt de gyldne øyeblikkene sammen med familiene deres.

    Klem fra Annfrid

    Stor fan av NIB:-)

    SvarSlett
  5. Gratulerer så masse til vinneren!

    (Hvem vant Kelim-puten...? Er det bare jeg som ikke klarer å se om dere har skrevet det...? Ikke umulig, jeg er skikkelig romjulståkete i hodet, he he.)

    SvarSlett

Takk for at du har lyst å kommentere på NIB! Her på NIB svever vi på en rosa sky og får lov til å vise frem den overfladiske delen av livet. Vi vil ha en positiv og inkluderende nettside, og er glad for at du bidrar til dette!